Zem ūdens slēpjas jauna, noslēpumaina un bieži vien daudz krāsaināka pasaule, nekā skābekļa ieskautā pasaule. Palutiniet acis ar skaistākajām vietām planētā, kuras varēsit sasniegt tikai tad, ja uzvilksit akvalangu:

Kaimanu salas

Vieta, kurai tiek piešķirts tituls – Karību niršanas salu karaliene, aicina paviesoties visa gada garumā – šeit teju vienmēr ir ideāli laika apstākļi. Kaimanu salas ir slavenas ar ļoti lielu sālsūdens dzīvnieku dažādību.

Green Sea Turtle and Scuba Diver

Palau

Mikronezijā, starp 70 saliņām, sajutīsities kā debesīs! Pateicoties zemūdens straumēm, šeit ir izveidojusies īpaša augu un dzīvnieku valstības izlase. Sapņojat sadraudzēties ar delfīniem? Šeit to varat izdarīt!

dolphins swimming underwater, tropical ocean

Papua-Jaungvineja

Papua-Jaungvineja, kas agrāk neielaida nirējus, šodien visticamāk var piedāvāt visu, ko vien varētu vēlēties piedzīvot zemūdens ceļotāji: rifus, atolus, īpaši dziļas iedobes un privātus līčus. Tāpat arī daudzus II Pasaules kara laikā noslīkušus kuģus.

Scuba Diving on a coral reef

Beka līcis, Fidži

Fidži ir slavena ar brīnišķīgām vietām niršanai, tomēr apburošākā no tām – Beka līcis, kas atrodas stundas braucienā ar laivu no galvenās salas Viti Levu. Beidzot sasniedzot galamērķi, atradīsit visu – krāsainus koraļļus, lielu dzīvnieku dažādību un, protams, haizivis un tropu zivtiņas!

Scuba Diving With Sharks

Punta Gorda, Kostarika

Punta Gorda tiek uzskatīta par savrupu niršanas vietu, kurā sapulcējas tie, kuriem ierastās lokācijas vietas jau ir apnikušas. Šeit atradīsit īpaši lielu tropu zivtiņu dažādību, niršanas skolas un citus baudījumus!

Floral Fish

Truko līcis, Mikronēzija

Nirt starp kuģu vrakiem – neaprakstāma pieredze. Šeit nogrima visa Japānas flote, šodien tas ir viens no lielākajiem zemūdens muzejiem ar īstām kara lidmašīnām un pat skeletiem!

View From Surface Of A Shipwreck In San Andres, Colombia

Aranas sala, Skotija

Ja vēlaties nirt, nudien nav jālido uz pretējo puslodi! Rokas stiepienā ir Skotija, Aranas sala, kur jūs sagaidīs pēc rotaļām sailgojušies roņi, omulīgi delfīni un brīnišķīga daba iznirstot!

16626928834_2591925660_k

Padalieties, kuras niršanas vietas vislabāk patīk jums! Varbūt esat bijuši kādā no sarakstā minētajām vietām?