Kāzas – nozīmīga diena, kad, bez šaubām, jājūtas ĪPAŠI! Iespējams vieniem unikālā atmosfēra asociējas ar dizainera radītu kleitu vai elegantu fraku un tam pieskaņotu cilindru, matu sakārtojumu vai grezniem apaviem, putojošu vīnu no Šampaņas reģiona vai neizsakāma skaistuma liliju pušķi… Protams, ideālumam robežu nav, tāpēc vienmēr iespējams visu apvienot vienā kopējā neatkārtojamā sevišķuma bombā! Lai jūsu svētki kļūtu par vēl lielāku brīnumu un veidotu vislielāko ārkārtīguma iespaidu – kāzas piedāvājam svinēt sen sapņotā pasaules malā…

Aero.lv komanda iepazīstina ar TOP 5 vietām jūsu neaizmirstamām kāzām Eiropā!

Roma

Roma-vestuvės-Fiat-ir-balionai-pigūs-skrydžiai

Par mūžīgo pilsētu dēvētā Roma – brīnumains un vairāk kā pasakains virziens jūsu sapņu kāzām. Senās Romas arhitektūra, vēsturiskais mantojums, modernisms un enerģiskā pilsētas kultūra savienojas vienā unikālā pacilātas atmosfēras visumā. Īpašas vietas ballei, neparasti gardi ēdienu, lieliskākais vīns, neatkātojama skaistuma panorāmas skati un pilsētas vietas fotosesijām – neticami būtiski kāzu gaitas aspekti. No romantiskiem parkiem, senatnīgām pilīm līdz baroka pilīm un bruģētiem, diženiem, plašiem laukumiem. Tas viss rada sevišķu auru, romantiskas sajūtas…

Piemērotākais laiks kāzām Romā – no aprīļa līdz jūnijam, tāpat septembris un oktobris. Šajā laikā gaisa temperatūra būs nedaudz vēsāka, nenāksies raizēties par pārāk lielu karstumu. Jāpiebilst, ka šajā laikā pilsēta vairs nav pārpildīta ar tūristiem, ir zemākas pakalpojumu cenas, lielāka iespēja atrast brīvas viesnīcas, villu vai pasūtīt vēlamo reztorānu.

Roma-vestuvės-

Lētas lidmašīnu biļetes uz Romu varat iegādāties sekojot šai norādei. Ja vēlaties saņemt jaunumus par lidmašīnu biļešu akcijām un aviolīniju piedāvātajām atlaidēm, abonējiet aero.lv jaunumu vēstuli. Jaunumus varat pasūtīt šeit.

Venēcija

Pilsēta, kurā mīlestība vienkārši virmo gaisā… Šeit jūsu kāzu balli pavadīs gondolas, viesu sarakstu papildinās svilpjoši, kuplu ūsu ūdens taksi šoferīši, bet laulībai dot svētību varēsit uz mīlestības un spēka tiltiņiem, kuru Venēcijā ir vairāk nekā 400. Skan nudien pasakaini… Būsit pārsteigti, bet pasaka var viegli kļūt par realitāti!

Vislielākajiem romantiķiem būs iespēja salaulāties pašā gondolā. Divas stundas ilgstošā ceremonija uz ūdens ir sevišķi populāra atrakcija Venēcijā. Un nav būtiski, vai jūsu esat katolis, protestansts vai ortodokss, Venēcija pārsteidz ar savu baznīcu un sinagogu bagātību, tāpēc atslābinieties un baudiet pilsētas uz ūdens kosmopolītismu.

Venecija-vestuvės-skrendu.lt_

Apprecēšanos varēsit piepildīt civilā, reliģiskā ceremonijā vai ar simboliskām kāzām.

Civilā ceremonija iespējama šajos pilsētas laukumos: Palazzo Cavalli, Ca’ Farsetti, Palazzo Vendramin Calergi.

Reliģiskā salaulāšana iespējama: Santa Maria dei MiracoliRedentoreSan SalvadorSan MoiseSan Giorgio dei Greci (ortodoksu), St. George’s (anglikonų), Scuola dell’Angelo Custode (protestantu).

Simboliskās kāzas svinamas tur, kur sirds kāro. Bez visdažādākajām viesu zālēm un restorāniem, tāpat iespējams izvēlēties elpu aizraujošo XIII gadsimta ordeņa ēku The Scuola Grande di San Giovanni Evangelista un XVI gadsimta dārgumu The Scuola Grande dei Carmini.

Venecija-vestuvės-skrendu.lt-pigu

Parīze

Francija – valsts, kas rūpējas par visromantiskāko pasaules pilsētu – Parīzi. Kājas sāk ļodzīties vien padomājot par Edith Piaf franču dziesmas graciozitāti, Eifeļa torņa panorāmu un lieliskākā franču vīna kompilāciju. Skan kā sapnis, kas var pārtapt realitātē! Visas pilsētas slavenības var piederēt tikai jums! Kāzu fotogrāfijas pie Luvras, Elizeja Laukos, Versaļā var nonākt jūsu unikālajā kāzu fotoalbumā…

Paržius-vestuvės

Tiem, kas vēlas aizbēgt no pilsētas, atklāsim, ka vien stundas brauciens no apreibinošā Parīzes centra, un jūs jau esat Luāras ielejā. Pasakainas pilis, vēsturiskas villas un ciemi, vīnogulāji, aizraujoši cilvēki un reibinošs vīns, kā arī neatkārtojami kvalitatīva franču pārtika… Mmmm… Vai jau jūtat vīnogu saldo aromātu?

Paryžius-Vestuvės-1

Kāzas Parīzē plānojiet no aprīļa līdz jūnijam vai no septembra līdz oktobra sākumam. Laika prognozes tiešām nepievils, būs iespēja pasūtīt lētākas aviobiļetes, atrast piemērotu viesnīcu, villu vai terasi kāzu svinībām.

Grieķija

Grieķija – viena no lieliskākajām izvēlēm tiem, kas sailgojušies pēc īpašas vides! Meklējot ideālas kāzas, jaunie pāri izvēlas starp lieliskākajām salām un kūrortiem: Halkidiki, Rodas salu, Krētu, Skiatosas salu, Zakynthos un Santorini salu. Slēptākās un romantiskākās pludmaļu vietiņas, pasakainas nogāzes un neticami zilas jūras fons vienkārši ieaijās…Obligāti veltiet laiku fotosesijai, spilgtāko krāsu gamma ieguls tieši jūsu fotogrāfiju albumā.

Graikija-vestuvės-skrendu.lt_

Ideālākais laiks kāzām Grieķijā – maijs, jūnijs, septembris un oktobris. Šajā laikā gaisa temperatūra ir īpaši piemērota, bet tūristu skaits ievērojami mazāks. Būs lielāka iespēja kāzu ceremonijai rezervēt vietu, kas patīk vai pasūtīt piemērotu viesnīcu.

Graikija-vestuvės-skrendu.lt-pigūs-skrydžiai

Kipra

Visticamāk ne reizi esat dzirdējuši, ka Kipra tiek uzskatīta par mīlestības salu. Kā vēsta leģendas, mīlestības, auglības un skaistuma dieviete Afrodīte esot dzimusi no jūras viļņa, kas, kā stāsta, atsitās pret klinti esošu Kipras salā. Tieši šī iemesla dēļ mīlnieki plūst uz Kiru, ne vien debeszilās jūras, karsējošās saules un brīnišķīgo ziedu aromāta dēļ, bet tiecoties pēc pašas Afrodītes svētības…

Kipras-vestuvės-skrendu.lt_

Ierodoties Kiprā, tiksiet gāzti nost no kājām… Jūsu kāzu ceremonija var kļūt vairāk kā iespaidīga! Iedomājieties, zelta smilts pludmalē vējā viegli plandošu plīvuru… Jā, laulību ceremonija var norisēt pašā jūras krastā! Tiem, kas mīl citādāku romantiku, iespējams laulību noslēgt botānikas dārzā vai senatnīgā pilī, autentiskā klosterī vai pat pasakainas kraujas galā, no kura paveras neaprakstāma skaistuma skati…

Ir vērts pieminēt, ka Kiprā kāzas  vienmēr tiek svinētas līksmi, vētraini un trokšņaini. Ballīte, saskaņā ar tradīcijām, parasti sākas ar simbolisku rituālu. Māte līgavainim pasniedz sulīgu granātābolu, savukārt viņš to pārplēš uz pusēm. Šis rituāls simbolizē veiksmi, saticību un mantu.

Kipras-vestuvės

Varbūt esat svinējuši vai plānojat svinēt kāzas ārvalstīs? Gaidām jūsu komentārus, piedāvājumus un atsauksmes!