Ik dienu saņemam arvien vairāk un vairāk jautājumu, kura gan Taizemes sala ir visvairāk uzmanības vērta. Tā kā šo lielisko salu ir tik daudz, sagatavojām TOP 10. Lasiet un izvēlieties!

10. Koh Lipe

Tā ir mazītiņa sala, kas apmetusies Adang-Rawi arhipelāga dienvidrietumos, Taizemē. Šeit sapratīsiet, ko nozīmē tropi! Balta, balta maiga smilts liks izdvest “Paradīze!”. Sagatavojieties zemūdens pasaules atklājumiem, pētījumiem un jautrībām. Skaidrā, debešķīgā jūra liks atslābināties un baudīt brīvdienas. Romantiskas pludmales pavadīs tuvojoties vakaram, būs lieliska iespēja iepazīties ar salas naktsdzīvi, tāpat ar gastronomijas noslēpumiem. Koh Lipe – lai arī neliela, tomēr pilna ar līksmībām. Par to pārliecināsities iegriežoties vienā no daudzajiem salas bāriem. Esat gatavi?

KOH-LIPE-TAILANDAS-AERO.LV-BALTIC-TOURS-PIGU-

9. Ko Lanta

Par neaprakstāmu klusumu, jāšanu ar ziloņiem, apburošu Thai virtuvi un iedvesmojošu Nacionālo parku! Jā, tieši tāda ir Ko Lanta. Daudzi lēš, ka salā ir mazāk aktīvu nodarbju, bet izrādās, ka tā runā tikai pilnīgākie niršanas fanāti. Šī sala nudien ir paredzēta rāmākas atpūtas cienītājiem. Ko Lanta, salīdzinot ar Koh Lipe, ir pietiekami liela sala, ne tik ļoti pieradināta, vairāk mežonīga. Šeit neatradīsit lielus tūristu pulkus, jo Ko Lanta nav tik izlolota, bet tomēr ir ar īpašu savpatu šarmu. Jauki namiņi, smailītes, masāžas un svaigi jūras labumi, kā arī ēdienu gatavošanas pamācības ļauj iepazīt salas patieso seju. Esat gatavi kļūt par virtuves šefiem?

KO-LANTA-Taizeme-aero.lv-Lēti lidojumi

8. Ko Samet

Tā ir viena no skaistākajām salām Taizemē. Šeit vienmēr ir labi laika apstākļi, tādēļ sala ir vietējo īpaši iemīļota. Ko Samet ir bagāta ar baltas smilts pludmalēm un īpaši skaistiem saulrietiem. Tūristus sevišķi aizrauj brīnumskaistā zemūdens pasaule: koraļļi, krāsainas zivtiņas, medūzas. Tā ir jauka, atslābinoša un rāma sala visiem, kas nespēj nosēdēt vietā. Šeit atradīsit ārkārtīgi daudz interesantu nodarbošanos: niršana, kaitošana, smailīšu sports un vētrainas naktsdzīves līksmības ar iespaidīgiem uguns šoviem.

Ko-Samet-aero.lv-Lēti lidojumi-Taizeme

7. Ko Tarutao

Jūs esat Taizemes dienvidos – tā ir viena no 51 Tarutao Nacionālajam jūras parka arhipelāgam piederošajām salām. Šeit varēsit apmesties īpaši eksotiskos kempingos vai taizemiešu bungalow vasaras namiņos. Miera caurvīta atmosfēra, grumbuļaini idilliski kalni un noslēpumainie džungļi pārsteigs un aizraus ikvienu, kas šeit ieradīsies. Ieraudzīsit slavenās Taizemes klinšu alas un iespaidīgos klinsbluķus. Mežonīgās ainavas un milzīgie ūdens bruņurupuči apburs un neļaus garlaikoties. Esat gatavi ieraudzīt Taizemes mežonīgo dzīvi?

KO-TARUTAO-Taizeme-Lēti lidojumi-AERO.LV_Lēti lidojumi

6. Ko Samui

Tā ir viena no apmeklētākajām Taizemes salām. Īpaši populāra izvēloties atpūtu medus mēnesim. Kāpēc? Lieliskās baltās smilts, skaidrās jūras, ūdens sporta izklaižu, jāšanas ar ziloņiem, palmu un plašās izmitināšanas izvēles dēļ: no maziem vasaras namiņiem līdz iespaidīga skaistuma villām jūras krastā. Salā norisinās daudz dažādu festivālu: Samui mākslas festivāls, uz ielām norisinās vietējo delikatešu gadatirgi un jautrā Samui Regata, kas pievilina daudz kuģu sacensību entuziastu. Nedrīkst aizmirst arī par populāro Triatlona pasākumu, kas norisinās katru gadu. Sporta mīlētāji un vienkārši mīlnieki, traucieties uz Ko Samui!

KOH-SAMUI-Taizeme-aero.lv-Lēti lidojumi

5. Ko Phangan

Dabīgais salas skaistums nevienu neatstās vienaldzīgu… Pludmales, tropu meži – Paradīzes atmosfēra. Tā ir sala, kas sapulcina visvairāk jauniešu visā Taizemē. Katru gadu Ko Phangan norisinās elektroniskās mūzikas deju festivāls, plašāk zināms kā Pilnmēness festivāls. Cilvēku masas jautri pavada laiku un svin vienkārši pludmalēs. Tūristi, kuri izvēlas nedaudz citādākus piedzīvojumus, dodas uz budisma svētnīcām. Pēc salas izpētīšanas un ekskursijām, populāri ir izbaudīt īpašos Ko Phangan SPA vai meditācijas. Kokosa palmu un baltās smilts ieskāvumā atpūta iegūst jaunu nozīmi…

KO-PHANGAN-Lēti lidojumi-aero.lv-Taizeme

4. Phuket

Tā ir otrā, pēc Bangkokas, apmeklētākā Taizemes vieta. Īpaši dinamiska un liela – tāda ir Phuket sala. Idilliskas baltas smilts pludmales, īpaši skaidrs ūdens un krāsainās laiviņas pievilina visas pasaules tūristus ierasties un ieraudzīt šo Taizemes malu. Dažādi izmitināšanas veidi, interesanti veikaliņi, lieliski naktsklubi un brīnišķīga brīvdienu aura vienkārši liek izstaroties labajai enerģijai. Rāmākie Phuket apmeklētāji visbiežāk izvēlas golfa pamācības, apmeklē vēstures muzejus vai pieminekļus, bauda jūras bagātības un saules skūpstus. Ko gaidāt?

PHUKET-Taizeme-Lēti lidojumi-Aero.lv_

3. Ko Chang

Ko Chang – ziloņu sala, kas paslēpusies džungļos pavisam netālu no Kambožas. Tā ir sevišķi bagāta ar ainavām, krāsaina un spilgta vieta, kas pievilina cilvēkus no visas pasaules. Pasakaina smilts, mežonīga daba, zemūdens koraļļu dārzi apdullina un liek atgriezties. Tā ir trešā lielākā sala Taizemē. Kalnainā Ko Chang sala ir populāra tās iespaidīgo ūdens aizu, koraļļu rifu, tropu mežu un apburošo balto pludmaļu dēļ. Kokosa palmas un vietējo zvejnieku laimesti pārsteigs, sajutīsit, ko nozīmē patiesais Taizemes gastronomijas spēks.

Koh-Chang-Lēti lidojumi-aero.lv-taizeme

2. Koh Tao

Jūsu uzmanībai – vislieliskākā sala tiem, kas vēlas piedzīvot niršanas svētlaimi! Koh Tao visiem vēl labi zināma kā bruņurupuču sala, tā ir viena no visiespaidīgākajām salām visā Taizemē. Enerģiska naktsdzīve, klubi, bāri un restorāni, kas aizrauj un liek baudīt ikvienu mirkli. Pasakaini skaistā daba aizrauj elpu, tāpēc esiet gatavi – izsaukuma zīmes iekaros jūsu valodu! Tāpat Koh Tao patiks visiem, kas mīl ūdens sportu, zvejošanu, niršanu vai kāpšanu kalnos. Ikvienu gadu salā piereģistrējami pat 7000 jauni kvalificēti nirēji, varbūt kļūsit par vienu no tiem?

Koh-tao-aero.lv-Lēti lidojumi
1. Ko Phi Phi

Mūsu desmitnieka karaliene – Ko Phi Phi sala. Vienkārši ideāla tiem, kas meklē īpašu atpūtas oāzi un alkst īpašu sajūtu. Ja sapņojat piedzīvot visus niršanas noslēpumus, esat trāpījuši īstajā vietā. Skaidrais ūdens atklās zemūdens pasaules skaistumu, neaizmirstiet fiksēt mirkļus. Savukārt tie, kas nevairās no ekstremāliem izmēģinājumiem varēs izbaudīt iespaidīgu panorāmu lēcienā no klints. Atklāsim, ka īstā dzīve šeit sāk pulsēt naktī – bāri, naktsklubi un restorāni piedāvās īpašas atrakcijas, liks iepazīt Taizemes kultūru tuvāk.

Ko-Phi-Phi-Lēti lidojumi-Taizeme-Aero.lv-kelione
________________________________________________
Varbūt kaut ko palaidām garām un nepieminējām? Padalieties ar savu viedokli vai iespaidiem, kā arī mirkļiem no ceļojuma pa Taizemi.