Plānojat lidojumā ņemt līdzi mūzikas instrumentu, sporta inventāru vai ieroci? Šis bloga ieraksts – Jums.

Pārvadājot jebkādu lielu objektu, kurš neietilpst ceļasomā vai tam nepieciešama īpaša uzraudzība, par to obligāti jāpaziņo laicīgi. Piemēram, mūzikas instrumenti pat netiek pārvadāti bagāžas nodalījumā – tie ir pārāk trausli. Ja ceļojat uz koncertu un pārvadājat čellu, tam visbiežāk ir jāizpērk papildu sēdvieta, tad instruments tiek piestiprināts ar speciālām siksnām.

Sporta inventārs parasti tiek pārvadāts bagāžas nodalījumā, taču tam ir jābūt sapakotam tā, lai tas izturētu fiziskus triecienus un neapdraudētu citas ceļasomas (piem., lai tam nebūtu asu stūru). Velosipēdi tiek pārvadāti tikai tad, ja noņemti riteņi un pedāļi, stūre pagriezta gareniski attiecībā pret rāmi un tas viss ir iepakots speciālā maisā vai kartona kastē.

Tiem, kas lido medīt, aktuāli ir ieroču pārvadāšanas noteikumi. Tie nekad netiek pārvadāti salonā (drošības labad), savukārt aptvere tiek transportēta atsevišķi no paša ieroča. Obligāti ir jābūt dokumentiem, kas apliecinātu ieroča piederību. Dažas aviokompānijas atsakās pārvadāt ieročus.

Šobrīd, veicot rezervāciju ar Skrendu.lt starpniecību, piereģistrēt papildu objektus nav iespējams, bet pasūtījumu viegli papildināsit, ja mums piezvanīsit.