Aiz loga viss nokrāsojas zelta krasā, lapas sāk krist un ielas pārklāj čaukstošs paklājs, ir piemērots laiks doties uz Eiropas pilsētām, kurās silti elpo rudens. Lidojam uz Eiropu apskatīt rudens krāsās nokrāsotas pilsētu slavenības!

Roma

Vai zināt, kā, rudens saules stariem apspīdēts, izskatās Romas varenums? Vai ir izdevies vērot, kā dzestrā vakarā, aiz tornīšiem, kas piemin vēstures diženumu, noriet saule? Kad pie mums aiz loga drūms un tumšs, Romā aizvien priecē patīkams siltums. Apskatiet, kā izskatās Roma, kas sastapusi rudeni.

bigstock-View-on-Colosseum-in-Rome-Ita-100890515

Parīze

Kad rudens sasniedz mīlestības galvaspilsētu, šķiet, ka šīs pilsētas maģija vel spēcīgāk piepilda gaisu. Elegance, omulīgums un nedaudz aprimusi tūristu kņada, rada neparastu atmosfēru. Brokastis vietējā kafejnīciņā, rāms vakars parkā vai pastaiga, ķerot pēdējos siltos saules starus. Parīzē tās var būt lieliskas rudens brīvdienas. Ceļojam?

bigstock-Notre-Dame-Paris-89530430

Londona

Ceļotāji iesaka apmeklēt Londonu tieši rudenī. Šajā laikā iespējams sajust īsteno Londonas dzīves pulsu. Tāpat šajā laikā Londona pārpilna ar visdažādākajiem pasākumiem. Painteresējieties pirms došanās, nudien atradīsit, ko obligāti velētos ieraudzīt!

bigstock-Tower-Bridge-With-Autumn-Leave-74786578

Berlīne

Ceļojums uz Berlīni – lieliska doma jebkurā laikā! Un, kad visus slavenās arhitektūras celtnes nokrāsojas rudens krāsās – pilsēta nudien izskatās iespaidīga. Apmeklējiet rudenīgo Berlīni, atrodiet laiku izdzert kafiju un apēst gardu kūkas gabaliņu kādā no daudzajām Berlīnes kafejnīciņām.

bigstock-Vine-covered-building-facade-i-85096109

Barselona

Barselona tiek piešķirts skaistākās Eiropas pilsētas tituls, tādēļ visos gadalaikos šeit vērts iegriezties. Rudenī nevienu neatstās vienaldzīgu bez maksas apmeklējamais Gueli parks. Brīnišķīgā pilsētas panorāma, kas paveras un iespaidīgā arhitektūra aizsit elpu. Lidojam!

bigstock-Barcelona-Spain-Feb-80984471

Oslo

Norvēģijas lepnums – brīnišķīga daba, tāpēc rudenī tā obligāti jāapmeklē. Oslo no visām pusēm ieskauj neskarta daba, tāpēc, pēc garas pastaigas dienas pa galvaspilsētas ielām, varat doties apskatīt apvidu.

bigstock-Autumn-Forest-Near-The-North-S-25897826

Arī Jums ir padomā kāda brīnišķīga pilsēta, kuru vērts apmeklēt rudenī? Dalieties ar idejām!