Zemo izmaksu lidsabiedrība Ryanair no 2018. gada 15. janvāra vēlreiz maina rokas bagāžas pārvadāšanas noteikumus. Bet ir arī labas ziņas: būs jaunie galamērķi no Rīgas. Tātad, kas mums ir jāgaida?

Kādas izmaiņas mūs gaida no 15. janvāra?

Viss ir atkarīggs no tā, vai esat iegādājies prioritārās iekāpšanas pakalpojumu (angļu val. – priority boarding). Ja tā – Jums ir paveicies. Tiem, kam šis pakalpojums ir iegādāts, būs atļauts paņemt līdzi uz lidmašīnas salonu divas bagāžas vienības. Viena soma, kuras svars ir mazāks par 10 kg un izmēri nav lielāki par 55 cm x 40 cm x 20 cm. Un vēl viena bagāžas vienība, kuras svars nav ierobežots, bet izmēriem jābūt mazākiem par 35 cm x 20 cm x 20 cm.
Kas gaida tos, kuriem nebūs prioretārās iekāpšanas? Tādiem pasažieriem būs atļauts paņemt līdzi vien mazāko somu. Tās izmērs nevarēs būt lielāks par 35 cm x 20 cm x 20 cm. Otro, lielāko somu (maks. 10 kg, un izmēri maks. 55 cm x 40 cm x 20 cm) varēs palikt pie iekāpšanas vārtiem, un tā bez maksas lidos lidmašīnas bagāžas nodaļā.

Cik maksā prioritārā iekāpšana un kur to var iegādāties? 7 eiro par pasažieri, par katru lidojuma segmentu. Pasūtīt var pa e-pastu info@aero.lv vai zvanot pa tālr. +371 66100919.

Labas ziņas no Ryanair

Nākamgad Ryanair lidos no Rīgas uz Žironu, uz to Katalonijas pilsētu gaisa kuģi dosies divkārt nedēļā no 25. martā (ceturdienās un svētdienās), ka arī uz Pafu (Kipra) un Burgasu (Bulgārija), arī divas reizes nedeļā, sākot ar 28. martu (otrdienās un sestdienās).