Ceļojiet ķert vēju! Nav svarīgi, vai ar vēju, ūdeni vai jūru esat „saslimuši” jau sen, vai tikai tagad vēlaties spert pirmos soļus. Iepazīstieties ar labākajām vietām ekstremālam ūdens sportam Eiropā.

Taču, esiet uzmanīgu! Vienu reizi pamēģinājuši gribēsit vēl un vēl.

Tarifa

Tarifa ir izpelnījusies populārākās un iecienītākās vietas vārdu kaitotāju starpā. Baltas smilts pludmale, kas stiepjas desmit kilometru garumā, neatkārtojama ainava un Eiropā vieni no labākajiem nosacījumiem kaitotājiem. Tariga ir īsta kaitotāju paradīze, taču, šī vieta, bez šaubām, patiks arī burātājiem un sērfotājiem!

Kite Boarding, Fun in the ocean, Extreme Sport

Tenerife

Tā ir lilākā sala Kanāriju arhipelāgā, spēka buru cienītājus šeit gada augsti viļņi, lieliskas pludmales un spēcīgs vējš. El Medano pilsētiņa ir slavena ar jaudīgajiem vējiem un to ir iecienījuši burātāji un kaitotāji no visas pasaules. E Medano ziemeļu līcī ir lieliski apstākļi, lai trauktos un lēkātu pār viļņiem, kuri sasniedz 1-2, reizēm pat 3 metrus!

Silhouette Surfer at Sunset

Bretaņa

Bretaņa ir vēl viena lieliska vieta Eiropā, kur ķert viļņus! Atlantijas okeānā savus spēkus varēs izmēģināt gan profesionāļi, gan tie, kuri gatavi pirmo reizi savaldīt spēka buru. Saint Malo Le Sillon ūdeņi ir gana sekli, tāpēc šeit ir lieliski nosacījumi iesācējiem. Ste Marguerite lagūna – piemērota izvēle slalomam starp mazām saliņām, pieredzējušus ūdens sporta cienītājus nudien apburs Kerhilio pludmale.

Kite Surfing, Fun in the Ocean, Extreme Sport

Rodas sala

Vējš, ūdens un saule – ja šis salikums tīkams Jūsu ausij un liek straujāk sisties sirdij, tad vēl pievienojiet neaprakstāma skaistuma dabu, spēka buras un buru dēļus, kas šķeļ viļņus – tā ir Rodas sala, vieta, kur aktīvi sportojot var sajust piedzīvojumiem bagātas brīvdienas. Rodas krastā novietojušies daudzi ūdens sporta kūrorti: Surf And Kite Tehologies, Procenter Rhodos, Meltemi u.c., tāpēc, bez šaubām, atradīsit to, kas visvairāk piemērots Jums.

Kite surfing at Agios Ioannis beach on the Ionian island of Lefkas Greece

Grieķija

Ekstremālā ūdens sporta cienītāji pamēroties spēkos ar vēju varēs arī Grieķijā. Kaitotāju iecienītās vietas atrodamas dažādās Grieķijas salu pludmalēs: Naxos Sports Thalasea, Flisvos Mikri Vigla Centre, Horizon Surfing Center u.c. Vieni saka, ka Kosas sala ir ideālākā vieta tiem, kas mīl ūdens sportu, citi uzskata, ka neviena ūdens sporta vieta savā bagātībā nevar pārspēt Krētu. Apmeklējiet un nospriediet paši!

Kite Surfing In Tarifa, Southern Spain

Portugāle

Lielisks gaiss, skaistas ainavas, Atlantijas okeāna krasts 800 kilometru garumā, kurā ne viens vien ūdens sporta centrs: Esposende Lagoon, Ofir North, Cabedelo de Viana, Cabedelo South, kā arī plašas pludmales – lieliski nosacījumi un īpašas iespējas spēka buru cienītājiem. Nav brīnums, ka Portugāle pievilina tik daudz ekstremālā ūdens sporta fanus un profesionāļus, šeit pavadītās brīvdienas nudien ir īpašas!

Portugal Surfers Spot