Nedēļas nogalē vai brīvdienās lidojat uz Barselonu? Pēc gotisko pilsētas ēku un zem klajām debesīm esošo baznīcu muzeju, slavenās Sagrada Familia katedrāles, mozaīkām rotātās Guelio parka būves un Pikaso galerijas apskates būsiet izbadējies, tāpēc jau iepriekš varat paredzēt arī ēšanas pieturvietas. Bet varbūt mūsu ieteiktie lētie laba ēdiena restorāniņi kļūs vēl par vienu Jūsu apskates objektu?

„The Box”

Šī vieta TripAdvisor tīmekļa vietnē izceļas ar omulību, draudzīgumu, lieliem hotdogiem. Interesanti, ka bārmeņi saviem mazo glāzīšu klientiem šeit iepilina ar pipeti no krāsainām, dažādu garšu burciņām.

Par restorānu „The Box” nenosauksi – telpa ir aptumšota no saules, bet izgaismota ar lampas sārtumu. Latīņu mūzikas piepildītā vieta, kā jau nosaukumā ir vēstīts, ir saspiesta ciešā un jaukā kastītē, kurā savstarpēji komunicē kā ar labākajiem draugiem.

Tāpat šeit tiek gatavoti ne tikai slavenie hotdogi, bet arī burito, tako, kesadilja. Ir arī veģetāriešiem piemērots ēdiens.

TheBox-1

„Pizza Circus”

Pie „Pizza Circus” garajai rindai nebūtu jāpārsteidz – klienti stāsta, ka gaidīt patiešām ir vērts, jo tieši šeit var nogaršot pilsētā gardāko picu. Taču gaidīšana nemaz nešķiet ilga – ātrā ēdiena picērijā rindas tāpat kā picas gabaliņi kūst ļoti ātri, jo darbinieki strādā īpaši profesionāli.

Apmeklētāji aiz pārsteiguma rausta plecus, nespēj noticēt un, saņemot picu, pilnībā neapvainojas, ka tā jāēd stāvus picērijas stūrī, ārā vai ejot – par godīgi lielu picas gabaliņu (drīzāk gabalu) samaksā 2,5 € un arvien nāk atpakaļ. Visus patīkami pārsteidz garšīgās picas kvalitātes un cenas attiecība.

pizzacircus-1

„Bodega Vasconia”

Esot Barselonā, jānogaršo arī spāņu ēdieni. Paelja, sangrija, tapas, jūras veltes, „San Miguel” alus, asie ceptie kartupeļi (patatas bravas), čorizo – visas garšas smaržo pēc spāņu virtuves, ko varat nogaršot 1905.gadā izveidotajā spāņu restorānā.

Apmeklētāji, kas fotografējas restorāna pirmajā stāvā, rotātā ar vīna pudeļu, debeszilu un liliju motīvu flīzēm (to vecumu būtu diezgan interesanti uzzināt), sastūmuši galdus ar kaimiņiem un ar saviem smaidiem vēsta, ka vakari šeit tiek labi pavadīti. Jauki saspiestajā telpā spāņu sarunu fonā pavakariņot būtu lieliski, vai ne?

Bodega1

„La Tasqueta De Blai”

Tapu, dēvētu arī par pinčām (spāņu val. pinchos), bārs vienmēr ir pilns ne tikai ar tūristiem, bet arī ar vietējiem. Uz koka iesmiņiem sadurtas spāņu uzkodiņas ir šī restorāniņa specializācija.

Kā jau visīstākajā tapu karalistē šeit tās var izvēlēties no 66 veidiem, tāpēc iegādāties kādu dārzeņu, sieru, garšvielu, gaļas, jūras velšu, sēņu un augļu kombināciju, acīmredzot, būs ātrāk, ar acīm apskatot bāra vitrīnu, kurā izstādīti ēdamie mākslas darbiņi. Apmeklētāju apetītes dēļ tie šeit tiek atjaunoti ik pēc pusstundas.

Īpaši iecienītā tapu vai spāņu kultūras vieta lepojas, pasniedzot vienmēr svaigas, siltas, visdažādāko garšu un izmēru uzkodas, kuras ēdot, bāra viesi ļoti priecājas arī par lieliskajām cenām.

Tapas1

„Churreria Laietana”

Kad „nopietnais” ēdiens ir paēsts, jāsāk meklēt deserts, tāpēc saldo iekāri var remdēt pieticīga kafejnīciņa, kam „TripAdvisor” apmeklētāji ir piešķīruši labāko čurro (garenu virtuļu/ pīrādziņu) titulu. Arī citās pasaules vietās populārais spāņu deserts tiek ēsts, pirms tam to obligāti pamērcējot karstā šokolādē.

Salīdzinot veikaliņu ar citām virtuļu kafejnīcām, cilvēki saka, ka nekur garšīgāku čurro nav ēduši. Ak, cik interesanti šo vietu būtu apmeklēt! Vai arī Jums nerodas vēlme apmeklēt kādu svaigu gardumu kafejnīcu/ šokolādnīcu, kur gardumus cep ļoti sakoncentrējies vīriņš?

Spurgine1

Siekalas saskrējušas mutē, jo vēlaties paši izmēģināt šos gastronomijas brīnumus? Mums ir labi jaunumi! Īpaši lētas biļetes uz Barselonu ATRADĪSIET ŠEIT! Lidojumu biļetes par labākajām cenām tiek izķertas acumirklī!