Pusdienas lidmašīnā vai lidostā – murgs vai izklaide? Mēs asakām, ka tas ir atkarīgs tikai un vienīgi no noskaņojuma. Labāku garastāvokli garantēs arī apziņa, ka nolaižoties Jūs izskatīsities apburoši. Nemeklējiet skaistumkopšanas salonu lidostā – ņemiet vērā šos parastos ieteikumus:

Samaziniet dekoratīvās kosmētikas daudzumu

Ļaujiet elpot ādai un ļaujiet sev nedomāt par to, kā kosmētika izskatās uz Jūsu sejas lidojuma laikā. Samitriniet ādu un tad uzklājiet tai iecienītāko maskējošo līdzekli, bezkrāsas balzamu lūpām un acis padariet izteiksmīgākas ar nelielu daudzumu tušas. Izskatīsities lieliski un dzestri, bet jutīsities – lieliski.

Uzvelciet ērtas drēbes

Apspīlētas drēbes ne vien ierobežos kustības, bet arī apgrūtinās asinsriti. Izvēlieties stilīgus un ērtus kombinējumus. Neaizmirstiet biezas zeķes – īpaši, ja jums patīk silti gulēt.

Dzeriet ūdeni

Ūdens – dzīvības avots. Tas ir nepieciešams ne vien jūsu ādai. Pētījumi liecina, ka atbilstoša šķidrumu lietošana palīdz vieglāk pārciest laika joslu izmaiņas. Savukārt ceļš līdz tualetei ļaus izlocīt kājas!

Rūpējieties par acīm

Kondicionēts gaiss, lasīšana tumsā un filmu skatīšanās mazā ekrānā – garantēts acu nogurums. Vairieties lidojuma laikā lietot kontaktlēcas, labāk izvēlieties brilles. N vienmēr turiet pa rokai acu pilienus, pat tad, ja nesūdzaties par sliktu redzi.

Parūpējieties par patīkamu mutes aromātu

Reizēm to pat neatveram, bet sliktu pašsajūtu izraisa svaiguma trūkums mutē. Elementārākais līdzeklis – ledene vai košļājamā gumija, taču mēs iesakām daudz iedarbīgāku līdzekli – birstīti un nelielu zobu pastas tūbiņu.

Pec lidojuma nomainiet dekoratīvo kosmētiku

Nolaidāties. Paņēmāt bagāžu. Vairāk nekāda stresa. Zibenīgi ieskrieniet tualetē, notīriet kosmētiku, kas bija lidojuma laikā, tad samitriniet ādu un sagatavojieties, lai tiktos ar piedzīvojumiem – saskaņā ar laika apstākļiem, noskaņojumu un to, kas jūs gaida lidostā!

Par rakstu paldies GrozioGuru.lt ekspertu komandai!