Idejas-sniegotam-brivdienam-850x570

Padariet savas ziemas brīvdienas par īstu piedzīvojumu! Diženi kalni, neatkārtojami skati, balti silti, liels daudzums adrenalīna un jauki vakari – tas viss ir slēpošanas kūrortu ikdiena. Piedāvājam iepazīties ar entuziastu iecienītiem reģioniem, kuros Jūsu ziemas brīvdienas būs neatkārtojamas!

Andora

Mazā valstiņa Andora var būt vislieliskākā izvēle ziemas brīvdienām. Pirenejos par lielāko kalnu slēpošanas reģionu tiek uzskatīta Grandvalira. Šis reģions iekļauj sešus slēpošanas kūrortus: Enkampa, Soldeu, Eltartera, Kanillo, Pasa de la Kaza, Grau Roiga. Kopumā reģionā ir pat 118 trases, kuras paredzētas iesācējiem, lietpratējiem, tiem, kas lieliski pārvalda slēpes, kā arī īpaši profesionāļiem! Visi kūrorti izkārtojušies dažu kilometru attālumā, tāpēc ikvienu varēsit viegli sasniegt. Šeit tiešām nebūs garlaicīgi ne iesācējiem, ne pieredzējušiem sporta cienītājiem, ne pašiem mazākajiem ceļotājiem. Ikviens varēs izvēlēties sev piemērotāko trasi, savukārt bērni varēs dienu pavadīt rotaļājoties speciāli viņiem paredzētās zonās. Dodamies ceļā?

Piedāvājam izvēlēties lēto lidojumu piedāvājumus uz Barselonu, jo tieši no šejienes it nemaz nav grūti sasniegt Andoru.

Idejas-sniegotam-brivdienam-

Itālija

Itālija – ne vien saules, siltuma un picas zeme, bet arī sniegotu baudījumu valsts! Alta Valtelina aicina izbaudīt visas ziemas sniegtās baudas. Pašā Alpu kalnu sirdī apmeties Alta Valtelina slēpošanas reģions aicina uz Livinjo, Bormio, Santa Caterina Valfurva un Valdidentro slēpošanas kūrortu. Tos, kuri šeit ieradušies, priecē dažādās iespējas izklaidēties: sniegadēļu sports, slēpošana ar šķēršļiem, pārgājieni, ceļojumi ar kvadricikliem, braukšana ar ragaviņām un slidošana! Ja ar šīm izpriecām par maz, varat apmeklēt arī citus Itālijas slēpošanas reģionus: Val di Sole, Val Rendena, Val di Fieme, Val di Fasa u.c. Pēc dienas, kas pavadīta sniegotos kalnos, spēkus lieliski atjaunos īsti itāļu ēdieni! Izvēloties lidojumu uz Milānu, no turienes viegli sasniegsiet lielāko daļu valsts slēpošanas kūrortu.

Idejas-sniegotam-brivdienam-Madonna-Di-Campi

Austrija

Ja ziemas baudījumus esat nolēmuši baudīt Austrijā, būsit patīkami pārsteigti par iespēju ar ziemas sportu nodarboties vairāk nekā 600 dažādās apdzīvotās vietās. Visi Austrijas Alpos apmetušies ciematiņi ir bezgala jauki – sajutīsit visīstāko svētku noskaņojumu. Tāpat Austrijas slēpošanas kūrorti ir pielāgoti ikvienam, atradīsit visdažādākās sarežģītības trases. Ja vēlaties ne vien izbaudīt ziemas sniegtos baudījumus, bet palutināt sevi arī ar SPA procedūrām vai termiskajām vannām – dodieties uz Zalcburgas slēpošanas reģionu. Tiem, kas vēlas pastaigāties pa gājēju tiltu 2400 metru augstumā, nekavējoties jādodas uz Gašteinas ieleju. Protams, vēl arī Tiroles reģions, kas tiek uzskatīts par īstu slēpotāju galvaspilsētu, tas slavens ar iespaidīgām vēsturiskām būvēm, brīnišķīgu dabu un slēpošanas trasēm, kas darbojas visa gada garumā. Šeit ierodoties, nepalaidiet garām iespēju apmeklēt Insbruku – tas ir viens no valsts leģendārākajiem slēpošanas kūrortiem!

Tiem, kas vēlas izbaudīt Austrijas Alpu labumus, iesakām izvelēties lidojumu uz Minheni, jo no turienes bez rūpēm aizceļosit uz Austrijas slēpošanas kūrortiem.

Idejas-sniegotam-brivdienam-Solden-Austrija

Nevarat iedomāties savas brīvdienas bez slēpēm un sniega? Padalieties ar saviem iespaidiem!