Ceļojumi – vienmēr lielisks piedzīvojums, kas atnes daudz labu emociju un prieku. Pēc brīvdienām atgriežaties iedvesmoti, pacilāti un ar vēl lielāku vēlmi iepazīt pasauli. Lūk, daži padomi, lai Jūsu ceļojums būtu vēl neaizmirstamāks!

Ceļojiet ne sezonas laikā

Ja Jūs nogurdina pastāvīgie sastrēgumi pie apmeklētākajiem objektiem, ja ir apnicis meklēt brīvus viesnīcu numurus un neaizņemtu placīti brīnišķīgā pludmalē, ceļojiet tad, kad ir beigusies tūristu sezona. Brīvdienas būs jaukākas, ertākas un, protams, lētākas! Lielākā daļa valstu, īpaši lielpilsētas, ir interesantas ikvienā gadalaikā.

Esiet atvērti piedzīvojumiem

Ceļojuma laikā Jūs gaida bezgala daudz brīnišķīgu, neatkārtojamu un neaizmirstamu mirkļu. Vēl vairāk iespaidīgu pasaules nostūrīšu, kuros viss notiek citādāk, nekā mums ierasts. Neraugieties uz visu skeptiski. Izmēģiniet, eksperimentējiet un iepazīstiet kultūru. Vietējie šeit braukā ar ratiem? Vienos no tiek iesēdieties arī Jūs. Visur ierasts ēst ar rokām? Nolieciet galda rīkus sānis. Smelieties padomus un atstājiet visus “nē” mājās!

Nogaršojiet

Dzeriet tēju Anglijā, nogaršojiet alu Prāgā un neaizmirstiet par sarkanvīnu Francijā. Ēdiet zivi Portugālē un picu Itālija. Nogaršojot attiecīgās valsts ēdienus un dzērienus, ne vien iepazīsit kultūru, bet, bez šaubām, saņemsit arī kvalitatīvu apkalpošanu un lieliskākos ēdienus, kurus pagatavos īsti meistari!

Dodieties pārgājienā

Ja laika apstākļi ir piemēroti, sagatavojieties un aiziet piknikā! Pastaigājieties vienā no parkiem un, atraduši labāko vietiņu, varēsit piesēst un papusdienot, kā arī papriecāties par skatu parkā. Piedevām tā arī ietaupīsit!

Prasiet atlaides

Ja aizvien studējiet, ceļojat kopā ar ģimeni vai grupu, atstājiet kautrību mājās un prasiet atlaides. Lielākā daļa apmeklētāko vietu tās piedāvā, tāpēc izmantojiet! Ja tādas iespējas tiešām nebūs, Jūs par to informēs.

Sargājiet savas atmiņas

Pat vislieliskākās brīvdienas var sabojāties, ja pazaudēsit visus fiksētos ceļojuma mirkļus. Mūsdienu tehnoloģijas sniedz lieliskas iespējas saglabāt visas atmiņas. Iegādājieties ārējo cieto disku vai lielākas ietilpības datu atmiņu. Tāpat varat datus glabāt dažādās interneta vietnēs. Lai nebūtu jāpārdzīvo par pazaudētām fotogrāfijām vai filmēto materiālu, veltiet dažas minūtes, lai veiktu kopijas.

Padalieties ar savām ideāla ceļojuma receptēm!