Visbiežāk ceļojam kopā ar draugiem vai ģimeni. Tā ir vienkāršāk, lētāk un pierastāk. Taču mēs iesakām neaizmirst par iespējām ceļot vienam un aicinām padiskutēt par šādas ceļošanas priekšrocībām.

Satiksiet daudz jaunu cilvēku

Ceļot vienam, šķiet, skumja izvēle, taču vēlamies pārliecināt, ka ir pretēji. Ceļojot ar draugiem, vienmēr komunicēsit tieši ar viņiem. Izvēloties ceļošanu bez draugiem, vieni būsit tikai sēžoties lidmašīnā. Vēlāk uzreiz iepazīsities ar līdzās sēdošajiem, ierodoties jaunā vietā, komunicēsit ar taksistu, cilvēkiem viesnīcā vai hotelī, ar nepazīstamajiem uz ielas utt. Iepazīties ir daudz vienkāršāk, kad esat „viens”.

Pabūsit ar sevi

Ja ikdienas dzīve ir pilna ar komunikāciju, kņadu, draugiem un ģimeni, reizēm pabūt vienam parkā vai paklaiņot pa vecpilsētas ieliņām, var būt tieši tas, kas Jums nepieciešams. Nomierināsities, padomāsit par to, kas svarīgs, paklausīsities tīkamu mūziku, paraudzīsities uz savu dzīvi no malas.

Būsit brīvi

Nevajadzēs ne par vienu rūpēties vai pie kāda piemēroties. Jo lielāka cilvēku grupa, jo vairāk viedokļu, tādēļ nākas piemērot demokrātijas principus, kas vienmēr kādu atstās neapmierinātu. Ceļojiet viens un dariet tikai to, ko vēlaties, pēc sava tempa un precīzi tā, kā Jums tīk.

Daudz iemācīsities

Pirmkārt jau tādēļ, ka visus lēmumus pieņemsiet patstāvīgi. Otrkārt – Jums būs daudz laika pārdomām. Treškārt – saduroties ar bailēm apmaldīties, iepazīsities vai nobaudīt kaut ko jaunu, pārvarot šīs bailes, jutīsities kā čempions savā priekšā.

Baudīsit sīkumus

Aptversit, ka tādas vienkāršas lietas kā tasīte kafijas vai garāmgājēja smaids ir lielākie dzīves prieki. Tāpat pamanīsit, cik labi un izpalīdzīgi ir apkārtējie cilvēki – vajag tikai atļaut viņiem tādiem būt.

Vai esat ceļojuši vieni? Padalieties ar pieredzi, kā jutāties un, kādēļ tas ir lielisks veids iepazīt sevi un citus.