Šodien aero.lv blogā viesojas skaistuma ekspertes no GrozioGuru.lt. Viņas stāsta par biežām ceļotāju galvas sāpēm – kā saglabāt burvīgumu un skaistumu?

Jauna pārtika, mitrs gaiss, aktīva saule, baseina ūdens – tie nav tikai labu brīvdienu atribūti, bet arī lieli ienaidnieki Jūsu skaistumam. Vides maiņa – gana liels stress organismam, kuru, pirmkārt, izjutīsit uz savas ādas un matiem. Dalāmies ar padomiem, kurus pašas esam likušas lietā!

Dzeriet daudz ūdens

Tas r noteikums Nr. 1. Vienmēr paņemiet līdzi pudelīti ūdens un, ja ir iespēja, pastāvīgi to piepildiet. Nepietiekams ūdens daudzums organismā – pirmais cēlonis, kāpēc āda kļūst sausa, zem acīm formējas maisiņi, nemaz nerunājot par matiem un nagiem… Ceļojuma laikā ir ļoti vienkārši aizmirst un neparūpēties par šķidrumiem. Nepieļaujiet šo kļūdu. Tāpat, izvairīties no sāļām uzkodām, kuras veiksmīgi likvidē ūdeni no Jūsu organisma. Ēdiet augļus, tie lieliski palīdzēs izvairīties no dehidratācijas!

Lietojiet aizsardzības krēmu no saules

Tas ne tikai pasargās ādu no kaitīgajiem UV stariem, bet arī mitrinās to. Galu galā, nebūs jāstaigā ar sarkanu degunu un iesauļotām baltām „acenēm”.

Atpūtieties

Pietiekams miega daudzums – vēl viens parasts skaistuma noslēpums, kuru ceļojot bieži aizmirstam. Plānojiet laiku tā, lai atpūtai būtu pietiekami laika. Izmantojiet katru pusstundu miegam lidmašīnā vai autobusā!

Nekādā ziņā neaiztieciet seju!

Ar rokām pieskaroties sejas ādai – atstāsit uz tās visu baktēriju koloniju. Nekad nezināsit, kā Jūsu organisms uz to reaģēs. Tāpat, katru vakaru rūpīgi nomazgājiet sejas ādu – likvidēsit ne tikai tauku pārpalikumu, bet arī dienas laikā uzkrājušās baktērijas.

Lietojiet sauso šampūnu…

…vai pūderi, paredzētu zīdaiņiem. Šie līdzekļi ļaus, nemazgājot matus, atdzīvināt tos, savāks taukus, sviedrus un netīrumus. Tas ir īsts glābiņš!

Smaidiet

Lai arī kas notiktu, atcerieties tās ir Jūsu brīvdienas. Uztraukties par sīkumiem nudien nevajadzētu, katra, pat vismazākā detaļa veido Jūsu ceļojuma auru. Tāpat, atcerieties, ka ceļojuma laikā nekad nevarēsit parūpēties par sevi tik labi, kā mājās. Rotaļājieties ar praktiskiem matu sakārtojumiem. Eksperimentējiet ar interesantām drēbju kombinācijām. Un, svarīgākais, izmantojiet iedarbīgāko Jūsu skaistuma ieroci – smaidu!

Par padomu sarakstu pateicamies GrozioGuru.lt komandai!