Vai esat redzējuši tādu fotogrāfiju? Būt par tās varoni ir daudz vieglāk, nekā domājat. Ja strādājat no mājām, nepieciešams tikai nedaudz drosmes un varat pavadīt dažas nedēļas veicot darba uzdevumus siltajās zemēs! Ja pastāvīgi strādājat birojā, parunājiet ar vadītāju – varbūt būt iespējams neilgu laika posmu darbus organizēt tā, lai to izpildi nāktos veikt tikai internetā? Ja jau esat gatavs doties tādā piedzīvojumā, piedāvājam dažus padomus, kurus būtiski apdomāt.

Atbilstoša vieta un izmitināšana

Pirmkārt, padomājiet par to, kur sapņojat pavadīt dažas nedēļas. Tā var būt gan pludmale, gan iemīļota pilsēta. Iedomājieties: mēnesis Romā! Ilgāku laiku dzīvot viesnīcā, var būt dārgs prieks (kaut gan, atsevišķas viesnīcas ne sezonas laikā var piedāvāt nudien labas cenas ilgākam viesošanās laikam). Piedāvājam apdomāt īslaicīgu dzīvokļa iznomāšanu – daudz piedāvājumu atradīsit vietnēs www.airbnb.com vai www.booking.com.

Interneta pieslēgums

Tas ir bezgala būtisks, ja ar kolēģiem komunicējat ar elektroniskā pasta starpniecību vai citiem interneta līdzekļiem. Pirmais jautājums, kuru jānoskaidro par jauno dzīvesvietu: vai tur būs stabils un ātrs internets. Ja sakaru nebūs, tas radīs daudz neērtību un stresu – katru dienu doties uz kafejnīcu meklēt bezvadu interneta pieslēgumus nav patīkami.

Noskaņošanās

Sēdēt numurā, kad aiz loga šalc jūra vai citi izklaidējas baudot kafiju, var šķist grēks. Šeit palīdzēs noskaņošanās: darbi ir jāizpilda un klaviatūras klaudzināšana sapņu stūrītī ir daudz patīkamāka, nekā ikdienā birojā. Būtiskākais, kas jāatceras: tādēļ, ka ieradāties atpūsties ar datoru, brīvdienas” varat baudīt daudz ilgāk. Un pastrādāt kafejnīcās vai pilsētas laukumos reizēm var būt pat itin jautri.

Plānošana

Draps ceļojuma laikā – nodarbošanās, kas prasa daudz spēka. Ir vēlme pēc iespējas ātrāk izslēgt datoru un skriet uz pludmali. Tādēļ dienu sakārtojiet ļoti strikti: īsa pelde no rīta, tad darbs, pusdienas, atkal darbs, savukārt vakarā – izklaides. Plānojiet arī izklaides: kuru pilsētas rajonu apmeklēsit, uz ādu pasākumu dosities, uz kuru pludmali aizbrauksit. Šāda saplānošana ļaus vieglāk izvairīties no nekonkrētības un paveicināt darba sparu, kad zināsit, kas Jūs vēl gaida!

Ierīces

Parūpējieties par datoru, kurš būtu viegls, mazs un, kura akumulators būtu ilgnoturīgs. Sakām no pieredzes: 15 collu ekrāns ceļojuma laikā ir daudz par lielu. 11 – 13 collu ekrāns iesākumā var šķist pārāk mazs, taču, pierodot pie tā, tas kļūst ideāls, savukārt ietaupīto vietu mugursomā, kā arī datora ilgizturību bez lādētāja nudien novērtēsit uzreiz! Painteresējieties, kādas kontaktligzdas tiek izmantotas valstī, uz kuru dodaties. Parūpējieties par adapteri, ja tas nepieciešams.

Vai esat strādājis ceļojuma laikā? Ar kādiem padomiem varat padalīties?