Ceļojuma laikā bieži nav pietiekami laika un līdzekļu, lai varētu izveidot iemīļotāko matu sakārtojumu, tomēr vēlamies justies ērti, sakārtoti un, protams, skaisti. Lūk, piedāvājam Jums dažas idejas, kuras lieliski noderēs ceļojuma laikā.

Cope

Ērts un elegants risinājums tām, kuras vēlas visu dienu izskatīties nevainojami. Cope ir lieliska izvēle gan karstām, gan lietainām dienām, jo saglabā savu formu. Satiniet copi, saspraudiet to ar matadatām, nofiksējiet frizūru ar matu laku un uz priekšu, baudiet ceļojumu! Tāpat cope ir ļoti ērta, ja ceļojuma laikā daudz laika jāpavada pārvietojoties transporta līdzekļos, jo tā, uz augšu sataisīta, netraucēs Jums atpūsties.

Erti-matu-sakartojumi-celojumam-cope

Franču bize

Sapīt franču bizi ir ļoti vienkārši. To izveidot varēsit dažu minūšu laikā un nebūs jātērē ceļojumam paredzētais laiks. Saņemiet daļu matu pie galvas, sāciet pīt bizi un aizvien pieķeriet klāt pa matu šķipsnai no sāniem, piniet līdz pat matu galiem. Nedaudz iemanoties, varēsit to veidot arī sarežģītākos pinumos. Ātri, simpātiski un svarīgākais – vienkārši!

Erti-matu-sakartojumi-celojumam-francu-bize

Zirgaste

Ikvienai labi zināma frizūra, kas var būt lieliska ceļojuma pavadone! Daudziem šāds matu sakārtojums šķiet garlaicīgs un pārāk ikdienišķs, taču zirgaste var izskatīties smalki, tik vajag nedaudz fantāzijas. Izgreznojiet to ar aksesuāriem, matu pīnem un frizūra būs piemērota ne vien pastaigām pa Eiropas vecpilsētām, bet arī  jautrām ballītēm.

Erti-matu-sakartojumi-celojumam-zirgaste

Foto uzņēmums Aiste Vaičjulīte

Grieķu matu sakārtojums

Gaisīgs un romantisks tēls var būt lieliski piemērots arī ceļojuma laikā. Jums būs nepieciešams elastīgs matu lociņš – matu gumija un dažas matadatas, lai nostiprinātu matu sakārtojumu. Saciet no šķipsnām, kas atrodas sānos un, tinot tās ap lociņu, ievietojiet iekšpusē. Beidzot šīs kustības, copi nostipriniet ar matadatām un Jūs jau esat gatava. Būs nepieciešamas vien dažas minūtes un Jūs jau izskatīsieties apreibinoši!

Erti-matu-sakartojumi-celojumam-Grieku-frizura

Lakats matos

Aptiniet ap galvu krāsainu lakatu, ievijiet vai ietiniet matus tajā. Mati ceļojuma laikā Jums netraucēs un nelīdīs acīs, jutīsities ērti. Tā varat uzpost teju ikvienu frizūru un piešķirt tai neparastu valdzinājumu. Lakats var kļūt par izteiksmīgu Jūsu stila detaļu!

Erti-matu-sakartojumi-celojumam-Frizura-ar-lakatu

Foto uzņēmums Aiste Vaičjulīte

Jums ir padomā vairāk nesarežģītu matu sakārtojumu ceļojumiem, kas lieliski izskatītos? Padalieties ar savām idejām!